Ktoré argumenty hovoria pre pneumatiky Uniroyal?

Pokiaľ sa – ako väčšina ľudí – v technológiách pneumatík príliš nevyznáte, výber nových pneumatík môže predstavovať náročné rozhodnutie. Pre neskúsené oko napokon vyzerajú všetky dosť podobne. A nové pneumatiky človek navyše často vyberá vo chvíli, keď je v strese, ako napríklad po pichnutí gumy, po nehode alebo keď si uvedomí, že zimné či letné pneumatiky z predchádzajúcej sezóny už nie sú vyhovujúce.

 

Keď niektorý z týchto okamihov nastane, prečo si zadovážiť pneumatiky Uniroyal? 

01_safe_choice_icon


Spoľahlivá voľba

Odvtedy, čo sme v roku 1969 vyvinuli prvé pneumatiky do dažďa, ďalej rozvíjame našu povesť expertov na dážď. Fascinujú nás najrôznejšie meteorologické podmienky a ich vplyv na riadenie. Vývoj pneumatík, ktoré vám na ceste za všetkých okolností – teda i v mokrom teréne – zaistia bezpečnosť, sa stal poslaním nášho podnikania.

Naša história

02_tailored_icon


Presne podľa vašich potrieb

Náš sortiment pneumatík vyhovie všetkým individuálnym potrebám. U nás tak nájdete vhodné pneumatiky, nech jazdíte akýmkoľvek vozidlom, v akomkoľvek prostredí a akýmkoľvek štýlom. RainSport 3 je ideálna letná pneumatika pre športové vozidlá. Snow Max 2 je ideálna zimná pneumatika pre minivany, zatiaľ čo vodiči SUV nemôžu pochybiť, keď zvolia Rallye 4x4 Street. Ak máte záujem o pneumatiku do každého počasia, máme pre vás model AllSeasonExpert. A tým prehľad nekončí. Nech vás zastihne akékoľvek počasie, my sa postaráme, aby ste si každú cestu užili.

Sortiment našich pneumatík

03_state_of_the_art_icon

Najmodernejšie technológie

Technológie a inovácie hrajú v našom podnikaní odjakživa zásadnú rolu. O neustály pokrok sa usilujeme od prvopočiatkov v roku 1868. Syn nášho zakladateľa, Oscar Englebert ml., bol skutočný vizionár a jeho inovačné úsilie má značka Uniroyal dodnes v génoch. Priebežným vylepšovaním našich výrobkov môžeme dosiahnuť našu ďalšiu ambíciu: aby ste mali viac radosti z vašej jazdy.

Naše hodnoty

Naša história

04_shark_skin_icon


Môžeme sa s hrdosťou obzrieť za bohatou históriou inovácií, medzi ktorými jedna vyniká svojím mimoriadnym prínosom pre bezpečnosť a potešenie z jazdy na mokrom povrchu – Shark Skin Technology (SST). S využitím bioniky replikovali naši dizajnéri prirodzené vlastnosti žralokov, ktoré im umožňujú odvod vody od tela, a vytvorili tak pneumatiky s jedinečnými vlastnosťami pre jazdu v mokre.

Shark Skin Technology


05_research_icon


Naše výskumné centrum je pracovisko, kde sa inžinieri a dizajnéri nikdy nezastavia vo svojej snahe prichádzať so stále novými nápadmi. Ich úsilie o neustále zlepšovanie je nákazlivé a s každou novou pneumatikou uvedenou na trh sa im za ich snaženie dostane odmena.

Sme súčasťou koncernu Continental Group, a môžeme teda využívať skúsenosti a know-how jeho inžinierov v nemeckom Hannoveri i viac než 1000 vedcov, vývojárov a inžinierov pôsobiacich v Európe i USA. Máme prístup aj ku koncernovému oddeleniu výskumu a vývoja, ktoré sídli na okraji Hannoveru a ktoré zahrnuje i slávny testovací okruh Contidrom.

06_value_icon

Výhodné ponuky

V celom našom procese výroby sa sústreďujeme na kvalitu a používame jedinečné zloženie a vyspelé materiály. Pri vývoji monitorujeme a dôkladne testujeme každý aspekt konštrukcie našich pneumatík.

Testujeme nielen fyzickú výkonnosť našich pneumatík v rôznych podmienkach, ale aj ich silu a opotrebovanie dezénu postupom času. Ich odolnosť má výrazný vplyv na to, ako sú pre vás výhodnou investíciou. Čím dlhšie vám pneumatiky vydržia, tým menej často ich budete musieť vymieňať. A čím je rozloženie tlaku v nich rovnomernejšie, tým nižšia je spotreba paliva.

Ako súčasť koncernu Continental Group môžeme využívať aj úspory z rozsahu, čo znamená, že dokážeme optimalizovať naše procesy tak, aby sme ušetrili, a o túto úsporu sa s vami radi podelíme.

07_award_icon


Inovačný dizajn

Naše pneumatiky sú nielen výkonné, ale aj dobre vyzerajú. Za to vďačia svojmu vytríbenému dizajnu. Každá jednotlivá drážka má svoj účel. Každý prvok bol dôkladne premeraný. Každá prísada bola dovedená k dokonalosti. A túto úroveň detailov si svet dizajnu cení. Sme hrdí na to, že sme získali prestížne ocenenie ako RedDotAward za produktový dizajn alebo iF Design Award 2014.

Uniroyal - značka skupiny Continental.*