Naše hodnoty

Naším cieľom je, aby ste na ceste boli vždy v bezpečí – a to i na mokrej vozovke.

 

Naša značka neustále na niečom pracuje. Hľadáme spôsoby, ako vylepšovať naše výrobky a zvyšovať vaše potešenie z jazdy. Aby sme nestratili prehľad o tom, na čom skutočne záleží, a aby sme vystúpili zo zástupu ostatných, vypracovali sme štyri hodnoty našej značky, ktoré vystihujú, kto sme a čomu veríme. 

01_Our_values
02_Our_values

Technológie

Vždy sme boli inovátormi a bude to tak i naďalej. Ako prvý výrobca sme (už v roku 1912) predstavili behúň s kľukatým dezénom, ktorý predchádza šmyku. V roku 1969 sme vytvorili vôbec prvú „pneumatiku do dažďa“ a ako prví sme objavili prednosti smerového dezénu v tvare V. Náš tím vo výskume a vývoji pristupuje k návrhu nových produktov inteligentne a inšpiráciu hľadá na najneobvyklejších miestach. Otvorenosť k novým možnostiam viedla k vynálezu našej Shark Skin Technology, ktorá pomocou biomimikry replikuje schopnosť žralokov odvádzať vodu a minimalizovať odpor.

03_Our_values

Bezpečnosť

Keď si kúpite naše pneumatiky, činíte tak s dôverou, že vám zaistia bezpečnosť. To je zodpovednosť, ktorú berieme nesmierne vážne. Naše skúsenosti s vývojom pneumatík pre jazdu na mokrej vozovke v zimných podmienkach nám poskytujú bezkonkurenčné znalosti v oblasti odvodu vody, a dokážeme tak predchádzať akvaplaningu a zaistiť trakciu potrebnú na zachovanie priľnavosti. Pravdepodobne neprekvapí, že sme sa najskôr presadili ako výrobca pneumatík pre motoristické preteky – povesť založená na kvalitnom zložení a inteligentnom návrhu dezénu sa nikde inde nedá vybudovať lepšie.

04_Our_values

Uľahčenie prístupu

Našim poslaním je pomáhať kupujúcim pri výbere pneumatík a prispievať k tomu, aby našim výrobkom a ich výhodám rozumeli. Neustále sa snažíme pochopiť vaše potreby a nechceme vás zahltiť vedeckými poznatkami ani upokojovať povýšeneckými otrepanými frázami. Fakty vám predkladáme zrozumiteľne a otvorene – ak je to užitočné, za použitia príkladov a analógií – a potom vám dávame priestor rozhodnúť sa, aké pneumatiky sú pre vás najlepšie.

05_Our_values

Optimizmus

Milujeme dážď. Preto sme jeho štúdiu venovali toľko času. To isté platí ohľadne čerstvého i kašovitého snehu. Nevidíme v nich prekážku na ceste k potešeniu z jazdy – ba naopak. Vyrábame pneumatiky, s ktorými si jazdu užijete za každého počasia. Chápeme, aké zábavné je jazdiť kalužami, keď si nemusíte robiť starosti s akvaplaningom. Zažili sme radosť z rezania zákrut vo vysokej rýchlosti, keď si môžeme byť istí priľnavosťou pneumatík k povrchu vozovky. Usilujeme sa o neustále zlepšovanie, takže sa môžete spoľahnúť na to, že za volantom zažijete radosť a zároveň budete v dobrých rukách.

Uniroyal - značka skupiny Continental.*